Cemix podporuje budoucí řemeslníky

I v letošním roce zůstala společnost LB Cemix věrná podpoře projektů zaměřených na vzdělávání budoucích řemeslníků a byla Hlavním partnerem Soutěže učňů stavebních oborů (SUSO). Společně ve spolupráci s tímto projektem a odbornými školami si klade za cíl vybudovat ve všech regionech ČR základnu pro výběr budoucích kvalifikovaných řemeslníků.

ocenění SUSO finále SUSO
ocenění SUSO 2

 

V Praze na výstavě FOR ARCH proběhlo ve dnech 17. až 20. 9. 2013 finále soutěže, kde svou zručnost předvedlo 10 nejlepších družstev zedníků. Během 3 hodin středečního odpoledne měli vítězové jednotlivých regionálních kol za úkol aplikovat na soutěžním panelu strukturální a mozaikové omítky Cemix. Odborná porota měla velmi těžké rozhodování, provedení všech omítek bylo velmi kvalitní a družstva předvedla vysokou profesionální zručnost.

Slavnostní vyhlášení celkových výsledků soutěže proběhlo po autogramiádě mladé sportovní naděje, podporované společností LB Cemix, Josefa Dostála. O podpis letošního mistra světa závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice byl mezi učni i návštěvníky veletrhu velký zájem.

  autogramiáda

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu