Cemix přispěl na další „sociální automobil“

Zajímavých charitativních projektů by se u nás našla celá řada. Některé se nás dotýkají více, jiné méně. Společnost Cemix zaujala myšlenka charitativního projektu Sociální automobil. Projekt, který vyniká svým regionálním dosahem a jednoduchým konceptem založeným na spoluúčasti firem, pochází z dílny agentury Kompakt. 

Oslovené firmy mají možnost zakoupit reklamní plochu na sociálním vozidle. Získají tak nejen zviditelnění v daném regionu po dobu 6-ti let, ale především pomohou zlepšit stav vozového parku ve vybraných sociálních ústavech a zařízeních. Díky projektu se od roku 1997 podařilo získat  stovky „sociálních automobilů“. Automobily nejčastěji slouží jako terénní vozy pro sociální služby a pomáhají pečovat o mentálně, tělesně či jinak hendikepované lidi v regionu. Jména  sponzorů a partnerů jsou uvedená na karoserii vozidel.

Účastí Cemixu na projektu Sociální automobil se naposledy podařilo získat vůz Dacia Dokker pro farní charitu Beroun. Slavnostní předání vozu proběhlo v červnu. Pro značku Cemix představuje podobná veřejně prospěšná činnost důležitou součást firemní identity.

 

 socialní automobil

 

socialní automobil

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu