Cemix snižuje ekologickou zátěž efektivní recyklací obalů

Společnost LB Cemix, s.r.o. patří mezi společnosti, jež mají ve své firemní kultuře pevně zakotvenou ochranu životního prostředí, kterou aktivně uplatňují ve výrobě. Z dlouhodobého hlediska je pro značku Cemix jedním z nejdůležitějších opatření efektivní sběr a recyklace obalového materiálu prostřednictvím autorizované společnosti EKO-KOM.

Účastí v systému EKO-KOM se v roce 2014 podařilo snížit produkci skleníkových plynů o 1145,30 tun CO2. Jen tak pro představu, jde o podobné množství oxidu uhličitého, jaké dokáže za rok vyprodukovat až pět set osobních automobilů.

Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM provozuje celorepublikový systém pro třídění, recyklaci a využití obalového odpadu od roku 1999. Od svého vzniku do konce roku 2014 zajistil systém EKO-KOM pro své klienty využití a recyklaci téměř 7,5 milionů tun odpadů z obalů.

 

EKO-KOM osvědčení

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu