Fachmanská škola letos startuje již pošesté

Získejte odborné znalosti, tipy z praxe či informace o novinkách – přihlaste se na další ročník bezplatných vzdělávacích seminářů Fachmanská škola, kterou společnost LB Cemix pořádá pro odbornou veřejnost. Semináře se budou konat v únoru a březnu po celé České republice. Přesné termíny, místa konání i jednotlivá témata jsou neustále aktualizována na webových stránkách Fachmanklubu.  Na stránkách naleznete i kontakty na garanty školení v jednotlivých regionech. 

Výběr témat je široký. Pozornosti školitelů ani letos neujdou vlajkové produkty a systémová řešení Cemix: lepidla a podlahové stěrky, zateplovací i sanační systémy, nebo například hliněné omítky. Účastníci seminářů ale budou mít příležitost seznámit se i s posledními novinkami od společnosti LB Cemix, jako jsou kreativní omítky vč. nových možností jejich úprav a nová systémová řešení pro balkony. Zúčastnění obdrží osvědčení o proškolení, které opravňuje k provádění stavebních prací a systémů Cemix, a také zajímavý dárek.

Přihlaste se na semináře online, těšíme se na vaši účast!

 

Fachmanská škola 2017

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu