I v zimě se lze připravovat na zateplování

Právě v chladných podzimních a zimních měsících je ta správná doba na odhalení tepelných ztrát objektu. Díky termosnímkování lze zajistit účinnou pomoc při přípravě zateplení a při výběru jeho nejvhodnějšího typu. S tím souvisí i návrh nejlepšího typu zateplení a návrh nejvhodnější tloušťky izolantu, a to na základě výpočtu součinitele prostupu tepla, výpočtu ročního množství zkondenzované vodní páry a dalších parametrů.  Podle údajů o poloze objektu a skladbě jeho obvodové stěny vám specialisté společnosti LB Cemix provedou základní tepelnětechnické posouzení a navrhnou ideální typ izolantu pro daný objekt.

V případě zájmu o naše služby a termosnímkování nás kontaktujte na www.spickovezatepleni.cz nebo se obraťte přímo na naše specialisty na zateplovací systémy - viz kontakty.

 

Cemix termosnímkování

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu