Jsem hrdý na svou práci

Společnost LB Cemix, s.r.o. vyhlašuje 2. ročník soutěže o nejlepší realizaci s názvem Jsem hrdý na svou práci. Od 23. 1. do 10. 2. 2017 je možné na stránkách www.fachmanklub.cz přihlásit soutěžní objekty, které spadají pod některou ze tří soutěžních kategorií: 

1. Rodinný dům
2. Bytový dům/Nebytový objekt
3. Rekonstrukce historického objektu

Podmínkou soutěže je dokončení stavby v období od 1. 1. 2016 do 31. 12. 2016. Objekt do soutěže může přihlásit každá realizační firma, která je členem Fachman klubu a soutěžní objekt stavěla nebo rekonstruovala pomocí materiálů a technologií od značky Cemix.

Hodnocení bude probíhat formou veřejné ankety. Hlasování na www.fachmanklub.cz  startuje již 15. 2. 2017. Každý hlasující může udělit max. 3 hlasy, a to po jednom v každé kategorii. O vítězi soutěže tedy rozhodne počet nasbíraných hlasů.  

Autoři vítězných staveb si mezi sebe rozdělí ceny za více než 80 000,- Kč.

Nárok na odměnu získávají reference, které se v jednotlivých kategoriích umístí na prvních třech místech.

Máte také nějakou referenční stavbu, kterou byste se chtěli pochlubit? Jste jako správní fachmani hrdí na svou práci? Přihlaste se do 2. ročníku soutěže a ukažte svým zákazníkům, že s výrobky a technologiemi od značky Cemix předvedete vždy špičkový výkon!

 

Jsem hrdý 2. ročník

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu