Novinka mezi flexibilními lepidly Cemix

Na podzim letošního roku se rozšířila produktová řada flexibilních lepidel Cemix o nové Cemix Lepidlo FLEX (375). Toto cementové lepidlo je určené pro lepení všech typů keramických obkladových materiálů a dlažeb včetně materiálů s extrémně nízkou nasákavostí, např. vysoce slinutých dlaždic.

 

375

 

Nové lepidlo splňuje kritéria deformovatelnosti S1 a lze ho s úspěchem aplikovat v exteriéru i interiéru na běžné i problematické podklady. Například je vhodné na podklady, u kterých dochází k rozměrovým změnám v důsledku velkého tepelného pnutí (např. vytápěné podlahy nebo osluněné terasy) nebo na dlažby zatěžované pojezdem osobních automobilů, vysokozdvižných vozíků apod. s celkovou hmotností do 3,5 t. Dále je s novým lepidlem Cemix  možné obkládat i obtížné podklady jako staré dlažby, betonové prefabrikáty, litý železobeton, sádrokarton, dřevotřískové, cementotřískové desky apod.  Nejdříve je ovšem nutné ošetřit plochy spojovacím můstkem Cemix a zajistit tak optimální přídržnost. Práci s novým lepidlem Cemix ulehčuje snížený skluz – zejména při obkládání stěn nebude lepení komplikovat sjíždění dlaždiček dolů.

Lepidlo FLEX (Cemix 375) se stává základním produktem z řady flexibilních lepidel. Doplňuje tak řadu lepidel, která má po změnách normy následující podobu: 

 

Nzev a označení lepidla - třída

Cemix Lepidlo FORTE (055) - C2

Cemix Lepidlo FORTE PLUS (075) - C2T   

Cemix Lepidlo FLEX (375) - C2TS1 

Cemix Lepidlo FLEX EXTRA (045) - C2TES1   

Cemix Lepidlo FLEX EXTRA PLUS (095) - C2TES1

 

Skvělé vlastnosti, jednoduché zpracování, vysoká stálost a pevnost, mrazuvzdornost, využití pro náročnější aplikace. A hlavně vynikající poměr ceny a kvality. Novinka od Cemixu si mezi zákazníky určitě získá velkou oblibu.

Leták Lepidlo FLEX

 

koupelna2koupelna1

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu