Podlaha nebyla nikdy více EASY!

Potřebujete spolehlivě a snadno vyrovnat podklad pod lepidla Cemix? Vyzkoušejte samonivelační stěrky Cemix. 

LB Cemix je kompetentním partnerem i v oblasti samonivelačních stěrek, vedle speciálních polymercementových výrobků disponuje i vysoce oblíbenými a úspěšnými stěrkami na bázi síranu vápenatého. Cemix 200 Samonivelační stěrka NIVELA EASY je dostupná ve dvou zrnitostech a pochůzná již za 4 hodiny. 

Jde o ručně i strojně zpracovatelnou stěrku na bázi síranu vápenatého. Následuje silný trend používání sádrových pojiv u stavebních výrobků a dosahuje tím vyšší přidané hodnoty (absence smršťování, zdravého bydlení). Krom toho je stěrka hladká, rovná a disponuje výborným přenosem tepla.

Díky velkému rozpětí aplikačních tlouštěk lze stěrku za určitých podmínek kombinovat jak s elektrickým, tak s teplovodním topným registrem.

Výrobek poptávejte u našich obchodně-technických poradců.

Leták k výrobku: 

leták NIVELA EASY

 

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu