O společnosti LB Cemix

  Podlaha nebyla nikdy více EASY!

  Potřebujete spolehlivě a snadno vyrovnat podklad pod lepidla Cemix? Vyzkoušejte samonivelační stěrky Cemix. 

  LB Cemix je kompetentním partnerem i v oblasti samonivelačních stěrek, vedle speciálních polymercementových výrobků disponuje i vysoce oblíbenými a úspěšnými stěrkami na bázi síranu vápenatého. Cemix 200 Samonivelační stěrka NIVELA EASY je dostupná ve dvou zrnitostech a pochůzná již za 4 hodiny. 

  Jde o ručně i strojně zpracovatelnou stěrku na bázi síranu vápenatého. Následuje silný trend používání sádrových pojiv u stavebních výrobků a dosahuje tím vyšší přidané hodnoty (absence smršťování, zdravého bydlení). Krom toho je stěrka hladká, rovná a disponuje výborným přenosem tepla.

  Díky velkému rozpětí aplikačních tlouštěk lze stěrku za určitých podmínek kombinovat jak s elektrickým, tak s teplovodním topným registrem.

  Výrobek poptávejte u našich obchodně-technických poradců.

   

  Podlaha nebyla nikdy více EASY!

   

   

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.