O společnosti LB Cemix

  Ocenění pro Cemix THERM K

  VR_čestné uznání_2014

  U příležitosti Mezinárodního stavebního veletrhu proběhlo na brněnském výstavišti vyhlašování soutěže Výrobek roku 2014. I v tomto roce byl nominován do soutěže zateplovací systém Cemix, tentokrát speciální zateplovací systém s povrchovou úpravou obkladem či cihelnými pásky  Cemix THERM K, který získal Čestné uznání odborné poroty.

  Vnější tepelněizolační systém Cemix THERM K s povrchovou úpravou obkladem zažívá díky architektonickému trendu kombinovat na fasádách různé typy povrchů stále větší popularitu. Také však kvůli praktickým požadavkům na mechanicky odolný povrch fasády. Systém je certifikován podle platných předpisů a norem a splňuje tak nejnáročnější požadavky kladené na jakost a kvalitu.

   

   

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.