Startuje hlasování o nejlepší fachmanskou realizaci!

Po loňském úspěchu startuje další ročník soutěže o nejlepší fachmanskou realizaci Jsem hrdý na svou práci. Jejím organizátorem je výrobce  LB Cemix, s.r.o.  V soutěži Jsem hrdý na svou práci hodnotí laická i odborná veřejnost stavby, které vznikly v uplynulém roce a autoři se nebáli se svým dílem pochlubit. Soutěž klade důraz na kvalitní a poctivou realizaci a řemeslné zpracování stavby, nejen na stránku vizuální. 

Hlasuje se ve třech soutěžních kategoriích:

1. Rodinný dům
2. Bytový dům/Nebytový objekt
3. Rekonstrukce historického objektu

O vítězích soutěže rozhoduje počet hlasů nasbíraných ve veřejné anketě. Možná se některá z přihlášených staveb nachází ve vašem blízkém okolí a utkvěla vám v paměti. Prohlédněte si soutěžní stavby na stránkách www.fachmanklub.cz  Pokud vás některá z nich zaujala, stačí kliknout a dát ji hlas. Každý hlasující může udělit max. 3 hlasy, a to po jednom v každé kategorii. 

Zúčastněte se hlasování! Věřte, že pro správného fachmana není větší odměnou a oceněním tvrdé práce, než pozitivní odezva od široké veřejnosti!

 

Fachmanská realizace

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu