Zaregistrujte se včas na přednášky Rekonstrukce a sanace v praxi 2017

Zveme vás na 5. ročník přednáškového cyklu Rekonstrukce a sanace v praxi 2017, který bude opět probíhat v devíti krajských městech České republiky od 11.1. 2017 do 8.2.2017. 

Letošní ročník je věnován problematice správného posouzení stavu jednotlivých částí budov a navržení vhodného rozsahu a způsobu provádění jejich rekonstrukce a sanace. Také v letošním roce bude cyklus přednášek obohacen o příspěvek Ing. Martina Bureše ze společnosti LB Cemix. Náš expert si jako téma zvolil Použití podlahových potěrů a samonivelačních stěrek v různých typech objektů. 

Přednáškový cyklus je přihlášen do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a České komory architektů. Účast na seminářích je zdarma, je ale nutné zaregistrovat se na stránkách www.rasvp.cz. Každoročně je o přednášky velký zájem a kapacity jsou omezené, přihlaste se včas! Na uvedených stránkách si také můžete projít podrobný program, termíny konání seminářů v jednotlivých městech a neustále je zde aktualizována volná kapacita.

 

Logo RASVP 2017

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu