Ocenění

 Jsme dlouhodobě oceňovaným výrobcem stavebních materiálů.


 2016

Titul Realizace roku získala fasáda od Cemixu

Časopis Spektra v letošním roce uděloval již pošestnácté prestižní Ocenění roku. V kategorii Realizace roku 2016 zvítězila Obnova fasády Městského úřadu v Moravské Třebové. Stavbu do soutěže přihlásil výrobce LB Cemix, s.r.o., neboť rozsáhlá a zdařilá rekonstrukce probíhala s pomocí jeho materiálů a sanačních systémů. Budova Městského úřadu pochází z počátku 19. století a původně sloužila jako piaristické gymnázium.

 Spektra 2016

Čestné uznání v soutěži Výrobek roku 2014 Cemix THERM K

U příležitosti této mezinárodní veletržní akce proběhlo vyhlášení soutěže stavebních výrobků a technologií - Výrobek roku 2016. Cemix potvrdil, že se řadí ve svém oboru mezi technologickou špičku, neboť neodešel ani v letošním roce ze soutěže s prázdnou. Čestné uznání poroty si odnesl zateplovací systém ETICS – Cemix THERM DIFU. Nový certifikovaný zateplovací systém má pozitivní dopad na zdravější mikroklima v domech – Cemix THERM DIFU je vysoce paropropustný a až 20x prodyšnější než obvyklá řešení.

VR 2016


2015

Titul Realizace roku 2015 získala stavba se špičkovými materiály od značky Cemix

V kategorii Realizace roku 2015 získala titul rekonstrukce Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Autoři vítězné realizace - Pozemní stavitelství Zlín, a.s. - vsadili při rekonstrukci na výrobky a systémy od společnosti LB Cemix. Vyplatilo se. Stavba si zachovala mimořádně autentický ráz, nově ale získala optimální energetickou bilanci a skvělé užitné vlastnosti.

Spektra 2015


2014

Čestné uznání v soutěži Výrobek roku 2014 Cemix THERM K

Speciální zateplovací systém s povrchovou úpravou obkladem či cihelnými pásky  Cemix THERM K  získal Čestné uznání odborné poroty,  která v soutěži Výrobek roku 2014 ocenila jeho vynikající parametry. Cemix THERM K s povrchovou úpravou obkladem zažívá díky architektonickému trendu kombinovat na fasádách různé typy povrchů a kvůli zvýšeným nárokům na mechanicky odolný povrch fasády stále větší popularitu. Systém je certifikován podle platných předpisů a norem a splňuje tak nejnáročnější požadavky kladené na jakost a kvalitu.
Soutěž pořádá společně vydavatelství VEGA Hradec Králové a Institut udržitelné výstavby Brno. O pořadí rozhodují nezávisle dvě poroty, odborná, složená z pedagogů škol, a profesní, složená ze zástupců ČKAIT, ČSSI, ČKA a Obce architektů.

 VR - oceněni

Čestné uznání v soutěži Stavební výrobek - technologie roku 2013
Památkářský program Cemix

Další ocenění pro omítkový systém určený pro rekonstrukce historických objektů a staveb, tentokrát od České stavební akademie.

 ČSA 2013


2013

Vítěz soutěže - Nejlepší výrobce stavebnin roku

Již podruhé jsme se stali vítězem v soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku v kategorii nad 150 zaměstnanců, která je zaměřena na ocenění nejmodernějších výrobních provozů a závodů v průmyslu stavebních hmot. Soutěž pořádá ÚRS Praha pod záštitou Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Ministerstva průmyslu a obchodu.

Ocenění 2010 - Nejlepší výrobce stavebnin

Titul Produkt roku 2013 v soutěži odborného časopisu SPEKTRA
Památkářský program Cemix

I v letošním roce získaly produkty Cemix ocenění v soutěži odborného časopisu SPEKTRA. Titul Produkt roku 2013 získal Památkářský program Cemix, omítkový sanační systém bez obsahu cementu, určený pro omítání historických staveb a staveb v památkové péči. V systému se snoubí tradiční omítková technologie našich předků s moderními omítkářskými postupy.
logo Spektra 2013

Čestné uznání v soutěži Výrobek roku 2013
Cemix THERM P WOOD

Zateplovací systém pro dřevostavby Cemix THERM P WOOD získal Čestné uznání odborné poroty, která v soutěži Výrobek roku 2013 ocenila jeho vynikající parametry. Je to již třetí ocenění pro tento zateplovací systém.
Soutěž pořádá společně vydavatelství VEGA Hradec Králové a Institut udržitelné výstavby Brno. O pořadí rozhodují nezávisle dvě poroty, odborná, složená z pedagogů škol, a profesní, složená ze zástupců ČKAIT, ČSSI, ČKA a Obce architektů.
THERM P Čestné uznání 2013

Čestné uznání v soutěži Stavební výrobek - technologie roku 2012
Zateplovací systém Cemix THERM P WOOD

V pořadí již druhé ocenění od odborné poroty pro zateplovací systém na dřevostavby i starší montované domy typu Okal. Vynikající parametry systému ocenila porota v rámci soutěže České stavební akademie.

 Čestné uznání Cemix THERM P WOOD

2012 

 

Nejlepší výrobce stavebnin – cena Ministerstva průmyslu
a obchodu

Soutěž zaměřená na ocenění nejmodernějších výrobních provozů a závodů v průmyslu stavebních hmot v České republice, které zároveň provozují šetrnou a úspornou výrobku z hlediska ochrany životního prostředí. Odbornými garanty soutěže jsou Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR, ÚRS PRAHA, a.s. a Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Ocenění 2010 - Nejlepší výrobce stavebnin

Hlavní cena v soutěži Výrobek roku 2012 - zateplovací systém
Cemix THERM P SILVER

Vnější tepelněizolační kontaktní systém (ETICS)  Cemix THERM P SILVER s šedým pěnovým polystyrénem byl porotou oceněn za vynikající tepelněizolační vlastnosti. Je to již druhé ocenění odborné poroty.  Soutěž pořádá vydavatelství Vega s.r.o. a NSC Brno, hlavním partnerem jsou Veletrhy Brno, odbornými partnery sedmnáct středních a vysokých škol stavebního zaměření.

Ocenění VGA_NSC 2012 - THERM P SILVER

Bronzová cena v soutěži Stavební výrobek - technologie roku 2011
- Cemix Spárovací hmota BIOFLEX

Spárovací hmotu s obsahem biocidů, které zajišťují vysokou odolnost proti plísním, bakteriím a řasám, ocenila porota za technické parametry, novost, ekologickou šetrnost a význam uplatnění výrobku. Záštitu nad programem převzala 4 ministerstva ČR.

Ocenění CSA - 2011

Produkt a technologie roku 2012 – zateplovací systém
Cemix THERM P WOOD

Ocenění nového vnějšího zateplovacího systému Cemix THERM P WOOD v každoroční soutěži odborného časopisu SPEKTRA. Systém je vhodný pro dřevokonstrukce i starší stavby typu Okal. Splňuje parametry pro nízkoenergetické stavby.


2011 

Nejlepší výrobce stavebnin roku 2010 – užší nominace

Společnost LB CEMIX byla v kategorii nad 150 zaměstnanců porotou nominována do užšího výběru 9 firem – nejlepších výrobců stavebnin za rok 2010. Soutěž o nejlepší výrobce stavebnin pořádá každoročně ÚRS spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Svazem podnikatelů ve stavebnictví a oceňuje nejmodernější výrobní provozy a závody v průmyslu stavebních hmot.

 Ocenění 2012 - Nejlepší výrobce

Bronzová cena v soutěži Stavební výrobek – technologie roku 2010
- Zateplovací systém Cemix THERM P SILVER

Prestižní ocenění České stavební akademie za inovaci certifikovaného systému Cemix THERM P. Díky použití šedého polystyrenu s přísadou grafitu umožňuje systém Cemix THERM P SILVER minimalizovat tloušťku izolace při zachování izolačních vlastností.

Ocenění ČSA - 2010

Produkt a technologie roku 2011 – zateplovací systém
Cemix THERM K

Ocenění nového vnějšího zateplovacího systému Cemix THERM K v každoroční soutěži odborného časopisu SPEKTRA. Systém, speciálně vyvinutý pro povrchy s keramickým či cihelným obkladem, splňuje nejnáročnější požadavky kladené na jakost a kvalitu.

Ocenění Spektra - Cemix THERM K

2010

Vítěz soutěže - Nejlepší výrobce stavebnin roku

Vítězství v kategorii nad 150 zaměstnanců v soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku, která je zaměřena na ocenění nejmodernějších výrobních provozů a závodů v průmyslu stavebních hmot. Soutěž pořádá ÚRS Praha pod záštitou Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Ministerstva průmyslu a obchodu.

Ocenění 2012 - Nejlepší výrobce
> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu