Podporujeme

Dvojnásobný medailista z Ria

 

Špičkový výkon, fair-play či týmový duch jsou hodnoty, které společnost LB Cemix, s.r.o. sdílí se světem vrcholového sportu. A jsou důvodem pro její firemní aktivity v oblasti sportovního sponzoringu.

Cemix v roce 2011 navázal spolupráci s kanoistou a dvojnásobným medailistou z Ria Josefem Dostálem. Podpora nadějného sportovce se mohla rozvíjet i v symbolické rovině: firemní barvou značky Cemix je modrá, tedy barva vody. A v té se Josef cítí od malička jako ryba.

Josef Dostál - fachman

 

Josef se narodil v roce 1993 a jeho kladný vztah ke sportu není náhodný. Tatínek Tomáš Bosambo Dostál, umělecký sochař, je držitelem titulu ME masters v kanoistice. Jeho maminka, úspěšná jazzová zpěvačka Eva Emingerová, byla vrcholovou hráčkou volejbalu, stejnému sportu se věnují závodně i jeho sestry Anna a Magda.

Josef Dostál je chlap jak hora. Má dva metry a 111 kilo. Také proto musí mít kajak vyrobený na míru. Ale za to mu to pádluje pěkně rychle. 

Mezi kanoistickou špičku se Josef zařadil již v roce 2011, kdy získal titul mistra světa v juniorské kategorii. V dalším roce se stal v Poznani a Duisburgu dvojnásobným vítězem světového poháru na čtyřkajaku na 1000 m. Druhé místo na mistrovství Evropy v singlkajaku na 500  m si vybojoval v Záhřebu, kde současně stanovil nový český rekord.

V roce 2012 bylo triumfem kolektivní vítězství na letních OH v Londýně, kde získal jako člen českého čtyřkajaku bronzovou medaili. Největším úspěchem v roce 2013 bylo 1. místo na Mistrovství světa závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice na trati 1000 m v kanadském Wellandu.  Na tento úspěch navázal ještě na Mistrovství světa v Duisburgu, kde vybojoval na čtyřkajaku další cennou trofej – stříbro na trati 1000 m. Z Mistrovství světa v Moskvě v roce 2014 si už Josef odvážel mistrovský titul za sólový výkon na trati 1000 m.

Svého největšího triumfu ale Josef Dostál dosáhl v roce 2016 v Riu. Na kilometrové trati si v singlkajaku dojel pro stříbrnou olympijskou medaili a vzápětí získal i druhý triumf – bronzovou medaili na čtyřkajaku.

Sledujte s námi kariéru úspěšného vrcholového sportovce na stránkách www.josefdostal.cz.

 

 

MS Miláno 2015
Bronzová K4 na 1000 m - jistota olympiády v Riu

Gratulujeme!

MS Miláno 2015
Stříbrná K1 na 1000 m

Josef dostál Miláno Josef dostál Miláno
   
ME 2013 Montemor-o-Velho MS 2013 Welland 
ME Montemor 2013 U23 MEN
Autor fotografie: František Klein  
   
MS Moskva 2014 Soustředění v Chula Vista, Californie
Josef Dostál Josef Dostál
Autor fotografie: František Klein   

 

Rozhovor s olympijskou nadějí J. Dostálem při otevření zrekonstruované loděnice

Zlatý den v Račicích: Kajakář Dostál i kanoista Fuksa triumfovali na pětistovce


 

Jsme partnery mistrů

 

LB Cemix, s.r.o. patří mezi dlouholeté přední sponzory Volejbalového klubu Jihostroj České Budějovice.

Družstvo mužů je sedminásobným mistrem ČR a v posledních pěti sezónách se zúčastnilo nejvyšší evropské pohárové soutěže, Ligy mistrů.

Volejbalový klub má i početnou mládežnickou základnu, a to od přípravek žáků a žákyň až po extraligu juniorů a juniorek. Všechna družstva mládeže startují v nejvyšších soutěžích ČVS a patří k absolutní výkonnostní špičce českého mládežnického volejbalu, jak družstev chlapců, tak i dívek.

Novodobá historie VK Č. Budějovice se datuje od r. 1994, kdy došlo k ukončení činnosti všech volejbalových  družstev mužské kategorie v TJ Škoda Č. Budějovice a současně k založení Občanského sdružení VOLEJBALOVÝ KLUB České Budějovice. Družstvo mužů se profesionalizovalo a největším sponzorem se tehdy stala firma Jihostroj a.s. Velešín. VK převzal název této firmy jako svůj sponzorský název a extraligové soutěže tedy hraje pod názvem VK Jihostroj Č. Budějovice. Po přechodu na profesionální bázi došlo k růstu výkonnosti a počínaje sezónou 1996 – 97 patří družstvo Českých Budějovic ke špičce českého volejbalu.


Jihostroj

 


 

SK Powerbulls Třeboň - sportovní klub s řadou úspěchů

 

Hlavní činnost SK Powerbulls je zaměřena na silový trojboj, kulturistiku a fitness na kondiční, amatérské, ale i profesionální úrovni. Nabízí zde konzultace spojené se cvičením, zdravým životním stylem, zdravou výživou, tréninky v oblasti fitness, bodyfitness, kulturistiky a silového trojboje. Vše na velmi profesionální úrovni i pod dohledem reprezentantů ČR.

Cali 2013 Cali 2013
   

 

Členy jsou i profesionálové jako např. reprezentant ČR Milan Špingl, profesionální kulturista Lukáš Osladil, profesionální kulturista Tomáš Bureš, reprezentantka ČR Jana Hrabalová - Špinglová. Čestným členem je i další reprezentant ČR Jan Pinc.

V letošním roce dosáhli úspěchů i na světovém poháru v Cali. 

Cali 2013
 

 

 www.sk-powerbulls.cz, www.fitness-reprezentant.czwww.zdravavyziva-trebon.cz

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu