Ceník 2012
Systémová řešení
velikost textu: menšívelikost textu: střednívelikost textu: větší

Omítky

24 / 01 / 2012

mame 10 let zatepleny dum,polystyren.perlina,lepidlo.fajnova omitka,barva barlet.omitka je na celem dome jemne popraskana a na severni strane je zelena rasa.dekuji za radu.

alena sedlinska

 

Pro účely odstranění řas na fasádě je určený výrobek Cemix Fungicem - postup aplikace je uveden v technickém listu výrobku. Otázkou zůstává rozsah zmiňovaného popraskání omítky, které by bylo zapotřebí zhodnotit vizuálně, aby bylo možné doporučit dostatečně účinné řešení.

 

Doporučujeme spojit se telefonicky s naším obchodně-technickým poradcem v oblasti, kde se nachází Váš dům a celou věc s ním zkonzultovat, případně se dohodnout na příležitostné prohlídce stavu fasády - kontakty naleznete po kliknutí do příslušného místa na mapce: http://www.cemix.cz/obchodni_zastupci/13-Jihomoravsky-kraj

František Kubíček, Dis. - produktový management