Zateplení, fasády

18 / 04 / 2016

Dobrý den, rád bych Vás poprosil o radu - chtěl bych provést zateplení RD klasicky polystyrenem s povrchovou úpravou štukem . Na domě je cca 40let stará břizolitová omítka - jaké zvolit materiály a správný technologický postup prací. Moc děkuji.

Stanislav Komosný

 

Stará břizolitová omítka, ačkoli vypadá nepoškozená, může být lokálně nesoudržná s podkladem, tzv. "odfouklá". Fasádu je potřeba projít a prohlédnout (poškozená místa na poklep znějí dutě). Na těchto nesoudržných místech je nutné veškerý uvolněný materiál odstranit a zapravit novou omítkou - např. Cemix Jádrovou omítkou ruční.

Po případné, opravě nesoudržných míst se fasáda důklaně očistí, nejlépe tlakovou vodou a po následném důkladném vyschnutí se provede zpevňující penetrace fasády přípravkem Cemix Penetrace hloubková (2 nátěry - první ředěný vodou v poměru 1:1, druhý něředěný.

Následně se přikročí k montáži zateplovacího systému - přičemž volba konkrétních materiálů a postupů by měla vzejít z podrobnější konzultace - pro tu jsou Vám k dispozici naši obchodně-techničtí poradci. Kontaktujte tedy proto prosím telefonicky či písemně obchdoně technického poradce značky Cemix ve Vašem okolí, kontakty naleznete ZDE.

František Kubíček, DiS. - productmanagement

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu