Zateplovací systém

ZATEPLENÍ JE DOBRÁ INVESTICE


Zateplením budovy snížíte spotřebu  energie na vytápění a zároveň budete mít novou fasádu. Uspoříte vaše výdaje za teplo a chráníte životní prostředí.  Přitom se vám vynaložené prostředky mohou vrátit již v řádu let. Čerpejte dotace z programu ZELENÁ ÚSPORÁM a stlačte vaše pořizovací náklady na zateplení na minimum.

Výhody zateplovacích systémů:

- snížení spotřeby energie na vytápění
- snížení rizika kondenzace vodní páry na vnitřním povrchu obvodových stěn a tvorby černých plísní
- zlepšení tepelné pohody bydlení po všechna roční období
- snížení hlukového zatížení
- využití tepelněakumulačních vlastností zdiva
- snížení statického namáhání poklesem teplotních rázů
- oživení vzhledu fasády

Cemix nabízí léty prověřená a odborníky oceněná řešení, která splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu. Mají Evropské technické schválení, národní certifikáty i osvědčení Cechu  zateplovačů budov o Kvalitativní třídě A.

JAK NA TO? Mám zateplit polystyrenem nebo minerální vatou? Jakou potřebuji sílu izolantu? Jakou finální úpravu povrchu můžu použít? Kdo mi to udělá? Kde to nakoupím?


Poradíme vám


Klikněte na typ vašeho domu a zadejte ve 4 krocích parametry vaší stavby a představ. Obratem uvidíte doporučený systém a vše, co potřebujete vědět:

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu