Bytový dům

Zateplovací systém

Zobrazit reference

Špičková česká kvalita s bezúdržbovou pastovitou šlechtěnou omítkou

V této kategorii jste zvolili špičkové systémy s národním certifikátem: Cemixtherm BASIC EPS a Cemixtherm BASIC MW. Nabízejí  řešení pro každého zákazníka, který hledá spolehlivé a léty prověřené zateplení domu s výbornými vlastnostmi za vynikající cenu.

Díky využití nejmodernějších probarvených strukturovaných omítek lze dosáhnout atraktivního vzhledu fasády a zároveň dlouhodobé odolnosti proti stárnutí barev, povětrnosti, ušpinění nebo proti bujení řas a mechů. Tyto vlastnosti předurčují systém pro použití v náročných klimatických a prašných podmínkách. Odpadá rovněž nutnost nátěru fasádní barvou, což znamená významnou úsporu peněz. Výhodou Silikonsilikátové omítky COMFORT je dokonce samočisticí efekt zabraňující usazování nečistot.

Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu fasády podle přání zákazníka, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení. Uděláme Vám návrh barevného řešení fasády podle fotografie Vašeho domu.

THERM P BASIC - certifikát THERM M BASIC - certifikát      
Certifikáty Cemixtherm BASIC EPS Certifikáty Cemixtherm BASIC MW      

  

Hledáte stavební firmu?
Doporučíme vám naše certifikované partnery pro systémy CEMIX, zapojené i do programu Zelená úsporám. Zadejte vaši poptávku ZDE...


Kde nakoupíte materiály?
Najděte si vaše nejbližší prodejny se sortimentem CEMIX ZDE...

Cemixtherm BASIC EPS - zateplovací systém s polystyrénem

Cemixtherm BASIC EPS - zateplovací systém s polystyrénem

Cemixtherm BASIC MW - zateplovací systém s minerální vlnou

Cemixtherm BASIC MW - zateplovací systém s minerální vlnou

Cemixtherm BASIC EPS SILVER - zateplovací systém s šedým polystyrénem

Cemixtherm BASIC EPS SILVER - zateplovací systém s šedým polystyrénem

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu