Bytový dům

Zateplovací systém

Zobrazit reference

Systém s cihelným nebo keramickým obkladem

Vynikající systém s národním certifikátem. Nabízí řešení pro každého zákazníka, který hledá spolehlivé a léty prověřené zateplení domu s výbornými vlastnostmi za vynikající cenu.

Speciální koncepce systému umožňuje jako povrchvou úpravu použít materiál s vyšší hmotností - v tomto případě keramický obklad, který zaručuje mimořádnou mechanickou odolnost i trvanlivost a zároveň uspokojí vysoké estetické nároky na variabilitu vzhledu fasády. Systém je tak předurčen pro použití nejen na vysoce exponovaných částech fasády, jako jsou sokly domu, ale skýtá zajímavé možnosti pro moderní kombinace omítek a obkladu v rámci celé plochy zateplení.

Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení.

THERM K EPS - certifikát  THERM K EPS - certifikát

Certifikáty Cemixtherm K EPS

Certifikáty Cemixtherm K MW

 

Hledáte stavební firmu?
Doporučíme vám naše certifikované partnery pro systémy CEMIX, zapojené i do programu Zelená úsporám. Zadejte vaši poptávku ZDE...


Kde nakoupíte materiály?
Najděte si vaše nejbližší prodejny se sortimentem CEMIX ZDE...

Cemixtherm K EPS - zateplovací systém s polystyrénem

Cemixtherm K EPS - zateplovací systém s polystyrénem

Cemixtherm K MW - zateplovací systém s minerální vlnou

Cemixtherm K MW - zateplovací systém s minerální vlnou

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu