Zateplovací systém

Řešení, které nabízíme, splňuje všechny požadavky na moderní systém zateplení obvodového pláště budov. Nabízíme systémy s tepelnou izolací z bílého pěnového polystyrenu, s izolantem z šedého polystyrenu i s izolantem z minerální vlny.

Zateplovací systémy Cemix nejsou určeny pouze pro finalizaci klasickou šlechtěnou omítkou, ale  jsou zde i systémy se speciální povrchovou úpravou - keramickkým obkladem, které ocení zejména zákazníci hledající moderní kombinace řešení fasády.

Pro stavitele dřevostaveb je zde speciální systém s izolantem z pěnového polystyrenu, který je určen pro zateplení staveb jejichž obvodový plášť je tvořen dřevěnými prvky. Tento systém lze doporučit rovněž pro zateplení průmyslových objektů opláštěných trapézovými plechy.

Všechny systémy jsou dodávány se širokým sortimentem veškerého doplňkového zboží a montážního příslušenství.

Poskytujeme poradenský servis, vzorníky materiálů, objektové kalkulace a mnoho dalšího.

 

Vyberte typ domu pro váš zateplovací systém:

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu