Rodinný dům, chalupa, chata

Zateplovací systém

Zobrazit reference

Evropská kvalita s filcovanou povrchovou úpravou

V této kategorii jste zvolili systémy s nejvyšší evropskou kvalitou: Cemixtherm COMFORT EPS, Cemixtherm COMFORT EPS SILVER a Cemixtherm COMFORT MW. Nabízejí řešení pro každého zákazníka, který hledá spolehlivé a léty prověřené zateplení domu s výbornými vlastnostmi za vynikající cenu.

Klasický jemný vzhled fasády je srovnatelný s běžnými štukovými úpravami - systém tudíž vyhoví požadavkům na konzervativní vzhled domu, což ocení například majitelé starších nemovitostí v oblastech, kde je nežádoucí moderní strukturovaný vzhled fasády.

Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu fasádní barvy podle přání zákazníka, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení. Uděláme Vám návrh barevného řešení fasády podle fotografie Vašeho domu.

THERM P - ETA THERM M - ETA
Certifikáty Cemixtherm COMFORT EPS Certifikáty Cemixtherm COMFORT MW

 

Hledáte stavební firmu?
Doporučíme vám naše certifikované partnery pro systémy CEMIX, zapojené i do programu Zelená úsporám. Zadejte vaši poptávku ZDE...


Kde nakoupíte materiály?
Najděte si vaše nejbližší prodejny se sortimentem CEMIX ZDE...

Cemixtherm COMFORT EPS - zateplovací systém s polystyrénem

Cemixtherm COMFORT EPS - zateplovací systém s polystyrénem

Cemixtherm COMFORT MW - zateplovací systém s minerální vlnou

Cemixtherm COMFORT MW - zateplovací systém s minerální vlnou

Cemixtherm COMFORT EPS SILVER - zateplovací systém s šedým polystyrénem

Cemixtherm COMFORT EPS SILVER - zateplovací systém s šedým polystyrénem

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu