Rodinný dům, chalupa, chata

Zateplovací systém

Zobrazit reference

Špičková česká kvalita se špičkovou pastovitou šlechtěnou omítkou se zimní úpravou

V této kategorii jste zvolili špičkové systémy s národním certifikátem: Cemixtherm BASIC EPS a Cemixtherm BASIC MW. Nabízejí  řešení pro každého zákazníka, který hledá spolehlivé a léty prověřené zateplení domu s výbornými vlastnostmi za vynikající cenu. Technologie COOL u materiálů se zimní úpravou umožňuje zateplování i za klimaticky nepříznivých podmínek.

Díky využití nejmodernějších probarvených strukturovaných omítek lze dosáhnout atraktivního vzhledu fasády a zároveň dlouhodobé odolnosti proti stárnutí barev, povětrnosti, ušpinění nebo proti bujení řas a mechů. Tyto vlastnosti předurčují systém pro použití v náročných klimatických a prašných podmínkách. Odpadá rovněž nutnost nátěru fasádní barvou, což znamená významnou úsporu peněz.

Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu fasády podle přání zákazníka, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení. Uděláme Vám návrh barevného řešení fasády podle fotografie Vašeho domu. 

THERM P BASIC - certifikát THERM M BASIC - certifikát      
Certifikáty Cemixtherm BASIC EPS Certifikáty Cemixtherm BASIC MW      

 

Hledáte stavební firmu?
Doporučíme vám naše certifikované partnery pro systémy CEMIX, zapojené i do programu Zelená úsporám. Zadejte vaši poptávku ZDE...


Kde nakoupíte materiály?
Najděte si vaše nejbližší prodejny se sortimentem CEMIX ZDE...

Cemixtherm BASIC EPS - zateplovací systém s polystyrénem

Cemixtherm BASIC EPS - zateplovací systém s polystyrénem

Cemixtherm BASIC MW - zateplovací systém s minerální vlnou

Cemixtherm BASIC MW - zateplovací systém s minerální vlnou

Cemixtherm BASIC EPS SILVER - zateplovací systém s šedým polystyrénem

Cemixtherm BASIC EPS SILVER - zateplovací systém s šedým polystyrénem

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu