Rodinný dům, chalupa, chata

Zateplovací systém

Zobrazit reference

Systém pro dřevostavby se spolehlivou a cenově dostupnou pastovitou šlechtěnou omítkou se zimní úpravou

Vynikající zateplovací systém pro zákazníky požadující systém pro zateplení moderních nových dřevostaveb i rekonstrukce starších domů (např. typ Okál). Technologie COOL u materiálů se zimní úpravou umožňuje zateplování i za klimaticky nepříznivých podmínek.

Díky využití nejmodernějších probarvených strukturovaných omítek lze zákazníkovi nabídnout atraktivní vzhled fasády a zároveň dlouhodobou odolnost proti stárnutí barev, povětrnosti nebo proti bujení řas a mechů. Odpadá rovněž nutnost nátěru fasádní barvou, což znamená významnou úsporu peněz.

Systémy nabízíme v provedení s tepelnou izolací z bílého pěnového polystyrenu.

Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu fasády podle přání zákazníka, prospektový servis, objektové kalkulace a technické poradenství.

Cemixtherm WOOD EPS - zateplovací systém s probarvenou omítkou pro aplikaci v chaldém období

Cemixtherm WOOD EPS - zateplovací systém s probarvenou omítkou pro aplikaci v chaldém období

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu