Rodinný dům, chalupa, chata

Zateplovací systém

Zobrazit reference

Systém pro dřevostavby se spolehlivou a cenově dostupnou pastovitou šlechtěnou omítkou

Zvolili jste systém Cemixtherm WOOD EPS. Vynikající systém s národním certifikátem. Nabízí řešení pro zateplení moderních nových dřevostaveb i rekonstrukce starších domů (např. typ Okál).

Díky využití nejmodernějších probarvených strukturovaných omítek lze dosáhnout atraktivního vzhledu fasády a zároveň dlouhodobé odolnosti proti stárnutí barev, povětrnosti nebo proti bujení řas a mechů. Odpadá rovněž nutnost nátěru fasádní barvou, což znamená významnou úsporu peněz.

Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu fasády podle přání zákazníka, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení.

 

Certifikát        

Certifikáty Cemixtherm WOOD EPS

 

     

 

Hledáte stavební firmu? 

Doporučíme vám naše certifikované partnery pro systémy CEMIX, zapojené i do programu Zelená úsporám. Zadejte vaši poptávku ZDE...


Kde nakoupíte materiály?
Najděte si vaše nejbližší prodejny se sortimentem CEMIX ZDE...

Cemixtherm WOOD EPS - zateplovací systém s probarvenou omítkou

Cemixtherm WOOD EPS - zateplovací systém s probarvenou omítkou

 

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu