navrh-fasady.cz

navrh-fasady.cz

Vytvořte si návrh fasády Vašeho domu - jednoduše, rychle a efektivně.

spickovezatepleni.cz

spickovezatepleni.cz

Podrobné informace z oboru zateplování budov ve spojitosti se značkou Cemix.

RAKO System –  systémy pro keramické obklady a dlažby

RAKO System – systémy pro keramické obklady a dlažby

Špičkové a komplexní řešení pro vaši koupelnu, kuchyň nebo terasu přímo od výrobce keramických obkladů. Systémy jsou testovány s obklady RAKO HOME a RAKO OBJECT a nabízejí tak to nejlepší spojení keramiky a stavebních hmot.

Cesta k domovu

Cesta k domovu

Společnost Cesta k domovu s.r.o. vznikla za účelem komplexní pomoci k získání vlastního bydlení. Navázali na úzkou spolupráci a vzájemnou propojenost hlavních partnerů: Heluz cihlářský průmysl v.o.s. a Česká spořitelna a.s.

Obklady.cz

Obklady.cz

Vše, co potřebujete vědět o obkladech. Inspirace, dobré rady a tipy pro výběr materiálů i samotnou stavbu.

Virtualhouse.eu

Virtualhouse.eu

Nová dimenze internetového prodeje rodinných domů. Vyberte si snadno a rychle katalogový projekt podle vašich představ. Investorům a individuálním stavebníkům nabízíme i dodávky domů na klíč.

SUSO - Soutěž učňů stavebních oborů

SUSO - Soutěž učňů stavebních oborů

Dlouhodobá podpora žáků stavebních oborů formou soutěže mezi jednotlivými školami z ČR i ze zahraničí, finále na veletrhu ForArch. Popularizace stavebních řemesel a učňovských oborů, budování základny pro výběr kvalifikovaných řemeslníků ve všech regionech ČR.

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu