LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Cemix je opět partnerem řady významných podzimních konferencí

   

   

  Konference Povrchové úpravy ve stavebnictví

  Již po několik let je společnost LB Cemix partnerem konference POVRCHOVÉ ÚPRAVY VE STAVEBNICTVÍ, která se bude konat 18.9. 2013 v KC Novodvorská, Praha 4. Organizátoři si kladou za cíl navázat na pozitivní hodnocení předchozích ročníků tak, aby se konference opět stala zdrojem unikátních informací o osvědčených řešeních i nejnovějších inovacích v oboru. Konference svým účastníkům nabídne komplexní přehled o problematice, včetně kontaktů na specialisty zabývající se jednotlivými tématy.
  Program konference: http://www.konferencepovrchoveupravy.cz/data/program_konference.pdf


   

  logo Heluz
  Konference HELUZ – ŘEŠENÍ NEJEN PRO NULOVÉ DOMY

  Srdečně Vás zveme na konferenci Řešení nejen pro nulové domy. Cílem konference je seznámit zájemce z řad odborné stavební i laické veřejnosti se zkušenostmi se stavbou cihlového nulového domu. Prokázat, že takovéto domy se dají postavit klasickou technologií, z klasických materiálů s jednovrstvou konstrukcí. Na semináři bude prezentováno konkrétní řešení detailů, výsledky měření a ekonomika stavby tohoto objektu. Jako host vystoupí Ing. Novák, Ph.D. z ČVUT PRAHA, který osobně na objektu prováděl měření neprůvzdušnosti a podělí se o své výsledky. Konference je zařazena do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT i ČKA. Pozvánku a program naleznete na http://www.heluz.cz/uploads/images/pdf/heluz-konference-new.pdf

   

   

  logo WTA
  Konference Sanace a rekonstrukce staveb 2013

  Vědeckotechnická společnost pro sanace staveb a péči o památky WTA CZ společně s Kloknerovým ústavem ČVUT v Praze pořádají 35. konferenci „SANACE A REKONSTRUKCE STAVEB 2013“ a 15. MEZINÁRODNÍ KONFERENCI WTA CZ „CRRB - 15th INTERNATIONAL CONFERENCE ON REHABILITATION AND RECONSTRUCTION OF BUILDINGS“, která se bude konat v Kongresovém sále Masarykovy koleje v Praze 6 - Dejvicích, Thákurova 1, ve dnech 14. a 15. listopadu 2013. V průběhu konference vystoupí zástupci WTA CZ i další přední tuzemští odborníci, kteří přednesou příspěvky k tématům ochrana a sanace dřevěných konstrukcí, povrchové úpravy, restaurování kamene, sanace zdiva, sanace betonových konstrukcí, fyzikálně-chemické vlastnosti, statika a dynamika staveb a sanace hrázděných staveb.
  Více na http://www.wta.cz/35konference-qsanace-a-rekonstrukce-stavebq-a-15th-crrb-conference-on-rehabilitation-and-reconstruction-of-buildings

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.