LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Cemix opět na výstavě FORARCH

  SUSO - Forarch 2014V Praze na výstavě FOR ARCH proběhne ve dnech 16.- 19.9. 2014 finále soutěže SUSO, kde svou zručnost předvede 10 nejlepších družstev zedníků. Přijďte je s námi podpořit.

  17.9. od 14,30 proběhne 3 hodinová praktická soutěž v nanášení strukturálních a mozaikových omítek Cemix. Vítězové jednotlivých regionálních kol budou mít za úkol předvést své nejlepší dovednosti a aplikovat na soutěžním panelu strukturální a mozaikové omítky Cemix.
  Slavnostní vyhlášení celkových výsledků soutěže je plánováno na pátek 19.9. od 15,45 po autogramiádě českých olympioniků Petra Koukala a Veroniky Vítkové.

  Společnost LB Cemix je Hlavním partnerem Soutěže učňů stavebních oborů (SUSO) a společně ve spolupráci s tímto projektem a odbornými školami si klade za cíl vybudovat ve všech regionech ČR základnu pro výběr budoucích kvalifikovaných řemeslníků.

   

  SUSO - Forarch 2014

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.