LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Cemix podporuje budoucí řemeslníky

  I v letošním roce zůstala společnost LB Cemix věrná podpoře projektů zaměřených na vzdělávání budoucích řemeslníků a byla Hlavním partnerem Soutěže učňů stavebních oborů (SUSO). Společně ve spolupráci s tímto projektem a odbornými školami si klade za cíl vybudovat ve všech regionech ČR základnu pro výběr budoucích kvalifikovaných řemeslníků.

  ocenění SUSO finále SUSO
  ocenění SUSO 2

   

  V Praze na výstavě FOR ARCH proběhlo ve dnech 17. až 20. 9. 2013 finále soutěže, kde svou zručnost předvedlo 10 nejlepších družstev zedníků. Během 3 hodin středečního odpoledne měli vítězové jednotlivých regionálních kol za úkol aplikovat na soutěžním panelu strukturální a mozaikové omítky Cemix. Odborná porota měla velmi těžké rozhodování, provedení všech omítek bylo velmi kvalitní a družstva předvedla vysokou profesionální zručnost.

  Slavnostní vyhlášení celkových výsledků soutěže proběhlo po autogramiádě mladé sportovní naděje, podporované společností LB Cemix, Josefa Dostála. O podpis letošního mistra světa závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice byl mezi učni i návštěvníky veletrhu velký zájem.

    autogramiáda