LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Fachmanská škola letos startuje již pošesté

  Získejte odborné znalosti, tipy z praxe či informace o novinkách – přihlaste se na další ročník bezplatných vzdělávacích seminářů Fachmanská škola, kterou společnost LB Cemix pořádá pro odbornou veřejnost. Semináře se budou konat v únoru a březnu po celé České republice. Přesné termíny, místa konání i jednotlivá témata jsou neustále aktualizována na webových stránkách Fachmanklubu.  Na stránkách naleznete i kontakty na garanty školení v jednotlivých regionech. 

  Výběr témat je široký. Pozornosti školitelů ani letos neujdou vlajkové produkty a systémová řešení Cemix: lepidla a podlahové stěrky, zateplovací i sanační systémy, nebo například hliněné omítky. Účastníci seminářů ale budou mít příležitost seznámit se i s posledními novinkami od společnosti LB Cemix, jako jsou kreativní omítky vč. nových možností jejich úprav a nová systémová řešení pro balkony. Zúčastnění obdrží osvědčení o proškolení, které opravňuje k provádění stavebních prací a systémů Cemix, a také zajímavý dárek.

  Přihlaste se na semináře online, těšíme se na vaši účast!

   

  Fachmanská škola 2017

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.