LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  O společnosti LB Cemix

  Finále Soutěžní přehlídky stavebních řemesel (SUSO) opět na veletrhu FOR ARCH

  Již po třiadvacáté se v letošním roce koná finále Soutěžní přehlídky stavebních řemesel (SUSO). Jako tradičně proběhne u příležitosti podzimního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná ve dnech 17. až 21. září.

  Akce je vyvrcholením celoročního programu: Během školního roku probíhají po celé České republice a na Slovensku postupová kola v rámci doprovodných programů při stavebních veletrzích a výstavách. Mladí zedníci a truhláři druhých ročníků stavebních odborných škol soutěží i prezentují řemeslo a svou dovednost v mezinárodní konkurenci. Praktické i teoretické zadání soutěžních úkolů připravují odborníci z praxe, především z řad partnerských firem a cechů. Vítězové z jednotlivých kol postupují do velkého podzimního finále.

   

  Soutěž SUSO

   

  I pro letošek zůstává hlavním partnerem přehlídky společnost LB Cemix, pro níž je vzdělávání mladých řemeslných talentů jednou z důležitých priorit. Výrobce LB Cemix si pro mladé řemeslníky jako obvykle nachystal bohatý finálový program. Hned první den veletrhu, v úterý 17. září, bude probíhat soutěž v nanášení pastovitých omítek Cemix, a následně budou mít mladí studenti možnost vyzkoušet si nanášení kreativních omítek MAGIC DECOR do šablony a vytvořit imitace různých povrchů, jako jsou cihelný pásek, povrch dřeva či pohledový beton.

  Přijďte mladé nadané fachmany podpořit i vy. Těšíme se na vás!

   

  Podrobný program Vstupenka