LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  O společnosti LB Cemix

  Informace o novém vzhledu Cemix obalů a číslování

  Vážení obchodní přátelé,

  rádi bychom vás informovali o další pozitivní změně, kterou jsme pro vás a vaše zákazníky připravili. A tou je nový vzhled našich obalů.

  Jak jistě víte je firma LB Cemix součástí skupiny Lasselsberger a v posledních měsících intenzivně pracujeme na realizaci dlouhodobého projektu, kterým je, mít vzhled našich produktů stejný ve všech zemích, kde obchodně a výrobně naše skupina působí.

  Vedením projektu byl pověřen produktmanagement ČR, tedy i zavádění této změny probíhá jako první v ČR. Z časového pohledu se s našimi novými obaly budete moci fyzicky seznámit již v průběhu následujících týdnů a změna bude díky našim společným skladovým zásobám, probíhat postupně až do podzimu 2022.

  Tato změna úzce navazuje na již probíhající projekt PE obal, který se v posledních letech stal novým trendem ve způsobu balení suchých maltových směsí. Během několika mála týdnů budou všechny naše výrobní závody v ČR vybaveny touto novou technologií. Vy všichni si tak budete moci užívat výhody jako: 100% recyklovatelný obal, prodloužení expirace našich výrobků, možnost uskladnění našich produktů venku a čistotu při manipulaci.

  Každý z Vás bude v nejbližších dnech podrobně seznámen s novým designem našich obalů, a to prostřednictvím našeho obchodního týmu. Jako malou ochutnávku, vidíte vzhled určitých produktů na tomto oznámení a zároveň zasíláme přílohou tohoto dopisu podklad, kde naleznete přehled původních názvů včetně nového značení našich produktů.

  Hlavní výhodou a logikou nového značení obalů, je zatřídění výrobků do šesti barevných skupin, podle způsobu použití v rámci stavby. Jasná identifikace výrobků přes číslo a název. Součástí přední strany každého výrobku budou zásadní výhody a použití. Neměníme pouze vzhled obalů, ale celkovou image naší prezentace na trhu, kterou uvidíte v podobě marketingových kampaní a každodenního setkávání s naší firmou.

  Děkujeme a jsme s pozdravem

   

  Radek Novotný

  obchodní ředitel

  LB Cemix, s.r.o.

   

  Originál oznámení obchodního ředitele (267 kB)

  Převodník (PDF) ke stažení (2,8 MB)