LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Lepíme společně

  Práce s Cemix programem pro lepení obkladů a dlažeb Vás bude bavit. A to i díky nové možnosti získat dárek z letní nabídky odměn v hodnotě za více než 1 000 000 Kč.

  Lepíme společně

  Získejte penetraci zdarma

  Říká se, že na obkladech se pozná práce profesionála. I ty nejkrásnější obklady a dlažby ztrácí svůj půvab, když špatně drží, odpadávají nebo jsou dokonce křivě položené. A základem úspěchu je dokonale rovný, čistý a napenetrovaný podklad. 

  Správný fachman by neměl podceňovat význam penetrace a měl by se držet doporučených postupů a materiálů v systémových řešeních. Od společnosti LB Cemix přitom můžete získat penetraci zcela zdarma. Ke každým 6 pytlům lepidla, zakoupeným od 1. 7. do 31. 8. 2017, získáváte 5 kg balení Cemix Penetrace hloubkové v ceníkové ceně 672 Kč!

  Akce je platná ve vybraných prodejnách.
   

  Jaké jsou hlavní výhody Penetrace hloubkové?

  - podporuje systémové řešení Cemix
  - zlepšuje komfort práce a kvalitu díla
  - vhodná pod všechny hydroizolační stěrky Cemix 

   

  Losování o atraktivní ceny

  Za nákup lepidel od značky Cemix ale můžete získat ještě více. Každý měsíc se losuje o 10 cyklodresů, 10 powerbank a 5 sad nářadí. 

  dres Cemixpowerbankalžícemetr

   

   

  Jaké jsou podmínky? Do slosování o atraktivní ceny se může přihlásit každý fachman či kutil, který učiní jednorázový nákup akčních materiálů v hodnotě nad 10 000 Kč. Podrobná pravidla akce si můžete prohlédnout zde.

  Zkuste štěstí ještě potřetí

  Jste na svou realizaci koupelny, kuchyně či jiného obkladačského díla patřičně hrdí? Zašlete nám ji a zkuste štěstí. Třeba i Vy získáte jeden ze 3 mobilních telefonů značky CAT. 

   telefon CAT

  Přihlaste svůj referenční projekt na www.fachmanklub.cz!

    

  leták akce pravidla akce

   

   

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.