LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Mobilní web Cemix

  mobilní web

  Zjednodušený přístup k informacím, rychlejší orientace, snazší a přehlednější ovládání, progresivní responzivní design – to vše jsou nesporné výhody nového projektu značky Cemix, který se zaměřuje na poskytování sortimentních informací prostřednictvím mobilních zařízení, jako jsou smartphony či tablety.

  Cílem veškerých moderních komunikačních technologií je usnadnit bezproblémový přístup k informacím a zajistit jejich okamžitou dostupnost bez ohledu na místo nebo čas. Tohoto trendu jsme se jako výrobci stavebních hmot rozhodli využít a ve spolupráci se softwarovými specialisty jsme pro stavební veřejnost připravili modifikaci firemní webové prezentace, která umožňuje vyhledání důležitých informací k produktům přímo v terénu – tj. na cestách či na stavbě.

  Například prostřednictvím chytrého telefonu lze nyní přímo na místě najít mnohem obratněji technologické řešení pro vzniklý problém, ujistit se o správném způsobu aplikace konkrétního produktu nebo prostě jen nalézt správný kontakt pro okamžitou telefonickou konzultaci. Věříme, že mobilní web Cemix se stane výbornou pomůckou pro všechny fachmany v oboru stavebnictví.

   

   

   

   

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.