LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Nejlepší výrobce stavebnin roku 2012

   

  Diploom - Nejvýrobce roku 2012Soutěž Nejlepší výrobce stavebnin roku 2012 zná své vítěze. Na slavnostním vyhlášení v Senátu Parlamentu České republiky, které se konalo 10. října 2013, převzali zástupci vítězných firem ocenění z rukou prezidenta Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Ing. Václava Matyáše. Jako Nejlepší výrobce stavebnin roku 2012 byla v kategorii nad 200 zaměstnanců vyhlášena společnost LB Cemix, s.r.o.
   „Ocenění si velmi vážíme. Je pro nás výzvou a povzbuzením pro další práci. Podmínky v celém segmentu stavebnictví jsou v současnosti velmi složité a panuje zde obrovský tlak na cenu. Tím je zásadně ohrožena kvalita a naše společnost nechce a nehodlá těmto trendům podléhat. Proto je pro nás získané ocenění důkazem, že jsme se vydali správným směrem.“ řekl Ing. Zdeněk Fluxa, obchodní a marketingový ředitel LB Cemix, s.r.o.

  Společnost LB Cemix patří dlouhodobě mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. Řadí se mezi významné zaměstnavatele v Jihočeském, Jihomoravském, Moravskoslezském a Středočeském kraji.
  Soutěž Nejlepší výrobce stavebních hmot roku organizuje ÚRS Praha, a.s. ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) a Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR. Cílem soutěže je představit odborné i laické veřejnosti nejmodernější výrobní provozy a závody průmyslu stavebních hmot.

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.