LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  O společnosti LB Cemix

  Nové brožury Cemix

  Připravili jsme pro vás další z řady produktových brožur, a to Sanační a odvlhčovací systémy, tepelněizolační malty a katalog pro tenkovrstvé zdění.

   

  Brožura věnovaná tepelněizolačním maltám a omítkám vám přehledně představí systém, který je mezistupněm mezi klasickými omítkami a zateplovacími systémy. Zvyšují tepelněizolační schopnost zdiva a tím snižují náklady na vytápění.

  Tepelněizolační malty a omítky

   

  Malty pro tenkovrstvé zdění přispívající ke zrychlení, zjednodušení a zlepšení přesnosti výstavby a nyní je taktéž naleznete v samostatném katalogu.

  Malty pro tenkovrstvé zdění

   

  Třetím z řady nově vydaných materiálů jsou Sanační a odvlhčovací systémy Cemix, s řadou materiálů s certifikáty WTA. Mají již svoji mnohaletou tradici a jsou tak praxí a léty prověřené. Katalog obsahuje přehledný návod jaký systém zvolit podle stupně zavlhčení a zasolení zdiva, včetně výčtu materiálů a jejich doporučovaných skladeb.

  Sanační a odvlhčovací omítkové systémy

   

  Máte-li zájem o některé z těchto katalogů, zašlete nám svůj požadavek na info@cemix.cz, nebo jsou pro vás tyto katalogy k dispozici v sekci Ke Stažení https://www.cemix.cz/…eni/katalogy.