LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Nové pracovní postupy v sekci Ke stažení

  Společnost LB Cemix v letošním roce připravila řadu nových pracovních postupů, se kterými máte možnost se seznámit na stránkách www.cemix.cz v sekci Ke stažení.

  Z oblasti řešení balkonových konstrukcí byl v sekci Ke stažení přidán pracovní postup pro Cemix Balkonový systém MAX, který řeší realizaci balkonu za použití dlažby s tzv. přelivovým nosem pro odvod srážkové vody. Dále zde najdete také pracovní postup pro Balkonový systém KLASIK. I zde se jedná o systémové řešení zakončené keramickou dlažbou, v tomto případě ovšem s odvodem vody zajištěným pomocí okapových plechů. V obou postupech jsou popsány kroky od případné sanace původní konstrukce přes provedení nového spádového klínu až po spárování.

  Pro obkladače byl také aktualizován pracovní postup pro lepení a spárování obkladů a dlažby v koupelnách a bytových jádrech. Podlahářské firmy jistě ocení i tři nové pracovní postupy pro aplikaci cementových potěrů Cemix, samonivelačních anhydritových potěrů a samonivelačních stěrek.

  lití podlahy

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.