LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  I letos přicházíme s novinkami v sortimentu

  Na základě analýzy zákaznických potřeb jsme pro novou stavební sezónu doplnili stávající sortiment o produkty, které přinesou zvýšení kvality stavebních řešení. Veškeré informace naleznete na webu nebo u našich obchodních partnerů.

  SILIKONSILIKÁTOVÁ OMÍTKA COMFORT

  Probarvená pastovitá omítka s vynikající stálostí barev a zlepšenou odolností proti znečištění (včetně znečištění měděnkou) - se samočisticím efektem.

   Cemix Silikonsilikátová omítka

  SILIKONOVÁ OMÍTKA COMFORT

  Nová probarvená pastovitá omítka s vynikající stálostí barev a zlepšenou odolností proti znečištění.  Inovovaná receptura se zvýšeným samočisticím efektem (včetně znečištění měděnkou).

  Cemix Silikonová omítka

  LEPICÍ A STĚRKOVACÍ DISPERZNÍ HMOTA

  Stěrkovací hmota na zdivo, beton i dřevěné podklady s vysokým aplikačním komfortem určená k okamžitému použití. Je vhodná k vyrovnávání a ochraně dřevěných stěnových dílců (desky OSB, MFP, DTD apod.) před aplikací pastovitých šlechtěných omítek nebo pro lepení a armování tepelných izolantů v kontaktních zateplovacích systémech (ETICS).

  Cemix Lepicí a stěrkovací disperzní hmota

  SÁDROVÁ OMÍTKA FILCOVANÁ

  Omítka pro jednovrstvé omítání všech klasických stavebních materiálů ve vnitřním prostředí. Výhodná na povrchové úpravy vnitřního ostění oken po jejich výměně. Strojní, případně i ruční zpracování. Možnost aplikace ve větších tloušťkách. Zkrácení doby zrání oproti klasickým jednovrstvým omítkám (zejména při nízké relativní vlhkosti vzduchu). Povrchová úprava filcováním.

  Cemix Sádrová omítka filcovaná

   

  SÁDROVÁ OMÍTKA GLETOVANÁ

  Omítka pro jednovrstvé omítání všech klasických stavebních materiálů ve vnitřním prostředí. Výhodná na povrchové úpravy vnitřního ostění oken po jejich výměně. Strojní, případně i ruční zpracování. Možnost aplikace ve větších tloušťkách. Zkrácení doby zrání oproti klasickým jednovrstvým omítkám (zejména při nízké relativní vlhkosti vzduchu). Povrchová úprava gletováním.

  Cemix Sádrová omítka gletovaná

   

  sÁDROVÁ OMÍTKA LEHČENÁ

  Lehčená vnitřní jednovrstvá sádrová omítka se zvýšenou vydatností pro strojní, případně i ruční zpracování. Lze ji použít na všechny klasické stavební materiály. Je velmi vhodná na rychlé opravy vnitřního ostění oken po jejich výměně. Výhodou je zkrácení doby zrání při nízké vlhkosti vzduchu a možnost aplikace ve větších tloušťkách oproti klasickým jednovrstvým omítkám.

  Cemix Sádrová omítka lehčená

  Beton KLASIK

  Mrazuvzdorný beton vhodný pro běžné betonářské práce (drobné betonové konstrukce – podpěry, pilíře, překlady, balkónové desky, podlahy, apod.). Lze jej také použít jako výplň ztraceného bednění. Je určený pro ruční i strojní zpracování a ideální na plochy s požadavky na vysokou pevnost a odolnost proti rozmrazovacím solím (podlahy v garážích, skladovacích halách, dílnách, sklepech, vjezdy, chodníky apod.).

  Cemix Beton KLASIK

  Beton drenážní

  Mezerovitý beton k vytvoření podkladní vrstvy s celoplošným drenážním účinkem.  Používá se jako vyrovnávací vrstva pro uložení hrubé dlažby, desek, kamene, apod. nebo jako podkladní vrstva pod betonové základy speciálních zahradních prvků. Je vhodný pro vodopropustné betonové konstrukce drenáží po obvodu domovních základů, opěrných zdí, bazénů, pro vyplnění výkopů, pracovních jam, apod. V čerstvém stavu jej lze použít jako maltové lože pro pokládku hrubé dlažby, desek, kamene, apod. Minimální aplikační tloušťka činí 100 mm (maximální tloušťka kladená v jedné vrstvě 300 mm).

  Cemix Beton DRENÁŽNÍ

  Zdicí a spárovací malta pro lícové zdivo 15 barevná

  Malta pro zdění a současné spárování lícového (pohledového) zdiva v jedné pracovní operaci. Ideální na klinkry, lícové a vápenopískové cihly, štípané betonové bloky apod. Nově je dodávána v 7 barevných odstínech.

  Cemix Zdicí a spárovací malta pro lícové zdivo 15 barevná

  Malta pro pokládku a spárování přírodního kamene

  Cementově šedá malta pro pokládku nebo přizdívání a současné spárování prvků z přírodního a umělého kamene nebo cihelných prvků ve vnějším i vnitřním prostředí. Rovněž pro pokládku dlažeb do silného maltového lože 20–40 mm na podlahách, terasách, podestách, nášlapných plochách schodišť, parapetech apod. Vhodná i pro přizdívané obklady stěn (např. soklové části budov).

  Cemix Malta pro pokládku a spárování přírodního kamene

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.