LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Nový ceník a novinky značky Cemix v roce 2021

  Začátkem března vstoupil v platnost nový ceník stavebních hmot značky Cemix. Pro lepší orientaci jsme pro vás připravili jeho interaktivní verzi s aktivními odkazy, které vás jedním klikem přenesou na příslušnou webovou stránku s detailními informacemi o produktu.

   

  Ceník 2021

   

  Společnost LB Cemix se věnuje neustálému vývoji a výzkumu v oblasti stavebních hmot a v loňském i letošním roce investuje do vysokého uživatelského komfortu v podobě PE (polyethylenového) balení, které postupně zavádí napříč sortimentem pytlovaného zboží.

  Pro stavební sezónu 2021 připravila řadu novinek.

  Cemix 380 Výplňový beton do prefabrikátů

  Výplňový beton s výbornou tekutostí pro výplň plotových dílců a prefabrikátů. Je snadno vrstvitelný, omezuje tvorbu výkvětů a snižuje pracnost při hutnění a vyrovnání povrchu. Dokonale přilne k betonovým stěnám i výztuži.

  Cemix Mozaiková omítka MAGIC DECOR STONE

  Trendy designová omítka s efektem přírodního kamene NATUR EFFECT. Své využití najde jak při aplikaci v soklové části budov, tak jako dekorační prvek v interiérech. Poskytuje vysokou ochranu pro namáhané plochy a její výhodou je možnost ručního i strojního nanášení. Čtyři originální odstíny lze doplnit o třpytivý vzhled pomocí příměsi Decor Slídy.

  NATUR EFFECT Výrobek omítka MD STONE
  MD STONE vzorník
   

  Skupina fasádních nátěrů byla doplněna o ochranný nátěr proti graffiti Cemix Antigraffiti. Jedná se o vysoce paropropustný nátěr, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům, který je účinnou ochranou, skýtající možnost až 5 cyklů odstranění znečištění.

  Do ceníku je také zařazen Cemix Kerzaštuk, speciální štuková omítka, u které při jejím použití v interiéru stavebníci ocení čistě bílý odstín.

  Výrobek Antigraffiti Výrobek Kerzaštuk

  Léty prověřené sanační a hydroizolační systémy byly doplněny o produkty podporující jejich účinnost, mimo jiné o Cemix injektážní krém krém pro vytvoření horizontální hydrofobní clony.

  Cemix Asfaltová lepicí a izolační stěrka 2K je bitumenová hydroizolační hmota pro hlavní izolační vrstvu konstrukcí. Může být použita jako náhrada asfaltových pásů, pro lepení perimetru a desek XPS, slouží jako ochrana proti radonu. Je šetrná k přírodě, protože neobsahuje organická rozpouštědla. Tixotropní bezešvá izolace, která zajistí překlenutí trhlin v podkladu do 2 mm.

  Cemix Pevná hydroizolační stěrka je vysoce odolná síranovzdorná ochrana proti vodě. Lze ji použít nad i pod úrovní terénu pro horizontální i vertikální aplikace. Vhodné použití i pod sanační omítky, ale i např. pro ochranu nádrží s pitnou vodou.

  Kompletní přehled novinek najdete zde.