LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  O společnosti LB Cemix

  Nové internetové stránky Cemix

  Společnost LB Cemix zahajuje novou stavební sezónu výraznou změnou vizuální podoby a zdokonalením servisu pro své zákazníky, ale také zbrusu novým webem, který sleduje oba tyto cíle.

  Nové www stránky www.cemix.cz jsou uživatelsky přívětivé jak pro laika, tak i pro odborníka v daném oboru. Spojují jednoduchost ovládání formou obrázkových ikon, podrobné a přesto přehledně tříděné informace, intuitivní vedení obsahem a v neposlední řadě také zajímavé a praktické nástroje, mezi kterými je naprostou novinkou originálně řešený kalkulátor stavebních řešení. Zákazníci jistě ocení inspiraci, kterou jim poskytne velmi propracovaný způsob spojení sortimentu a stavebních řešení s obrázkovým katalogem referenčních staveb.

  Celá prezentace přestavuje komplexní dokonale responzivní řešení, které umožňuje velmi přívětivé ovládání také na obrazovkách mobilních zařízení bez ztráty přehlednosti či komfortu ovládání. Zvolená platforma navíc umožňuje velmi vysokou míru variability úprav a flexibilitu práce s obsahem.

  Věříme, že kalkulátory spolu s dalšími aplikacemi dalšími aplikacemi pro řešení návrhu a realizace fasád vám pomohou vytvořit mnoho nových zajímavých stavebních projektů.

  Neváhejte a vyzkoušejte naše pomocníky v praxi.

  Cemix, mistři ocení!

   

  Nový web, nové funkce, kalkulátor – vše co potřebujete vědět o zateplení, omítkách, maltách, sanacích a stavební chemiiNový web, nové funkce, kalkulátor – vše co potřebujete vědět o zateplení, omítkách, maltách, sanacích a stavební chemiiNový web, nové funkce, kalkulátor – vše co potřebujete vědět o zateplení, omítkách, maltách, sanacích a stavební chemii