LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Výrobek-technologie roku 2013 - ocenění

  Památkářský program - uznáníDne 6.3.2014 proběhlo vyhlášení výsledků soutěže Výrobek – technologie roku 2013. Na slavnostním setkání v Pražském centru inovací a vzdělávání České stavební akademie v sídle Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství převzal zástupce společnosti LB Cemix  ocenění pro Památkářský program Cemix.

  Památkářský program Cemix je omítkový systém určený pro rekonstrukce historických objektů a staveb. Součástí tohoto systému jsou čtyři produkty, které zahrnují jednotlivé vrstvy omítky od postřiku, přes jádrové omítky až po vrchní omítku. Pro potřeby památkově chráněných objektů omítky neobsahují cement, ale pouze vápenná a pucolánová pojiva. Produktová řada zahrnujr výrobky jak pro ruční, tak i pro strojní zpracování a všechny jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Pro objekty zahrnuté do památkové péče představuje Památkářský program Cemix velmi vhodnou variantu provedení povrchových úprav stěn při zachování všech požadavků na historické hodnoty stavby. 

   předání ocenění

   

   

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.