LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Partnerská zóna Cemix šetří čas

  Projektantům, architektům i studentům, chceme usnadnit práci a ušetřit cenný čas. Jak? Skrze připravená systémová řešení, která vám jsou k dispozici v naší partnerské zóně Cemix. Stačí se zaregistrovat a máte veškeré projektové materiály hned po ruce. Přehledně, na jednom místě, s automaticky generovanými dokumenty.

  Co v partnerské zóně najdete?

  Kompletně zpracované materiály, které šetří čas a ulehčí práci při přípravě a návrhu projektu. Připravili jsme detaily a systémová řešení na jednom místě, které můžete okamžitě a zdarma použít. Partnerská zóna poskytuje nástroj pro snadné vytváření textů do technických zpráv, přehledně CAD / BIM knihovny, systémové skladby, kalkulátor spotřeby, technickou dokumentaci, informace o dotacích i rozpočtové programy.

  Partnerská zóna obsahuje ale i výpočty kotvení, návrhy fasád, vzorníky, PKO a spoustu dalších podkladů a informací pro projekční činnost. Od stavby přes rekonstrukci po zdravé bydlení. Už nemusíte hledat řešení na více místech.

  Pracujte efektivně s podporou odborníků

  To je partnerská zóna Cemix, váš partner pro projekty. S podporou projektových specialistů, které můžete kdykoli kontaktovat. Začněte šetřit váš čas už teď.

  Partnerská zóna Cemix šetří čas