LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Pepa Dostál poměřil síly s fachmany na neformálním setkání

  V polovině října uspořádala společnost LB Cemix neformální, fanouškovské setkání svých zaměstnanců a zákazníků s dvojnásobným medailistou z Ria Josefem Dostálem. Dvoumetrový kajakář, který závodí v barvách Cemixu, se podíval do distribučního skladu omítkových směsí v Českých Budějovicích. Pepa zde neváhal obléci montérky, aby si vyzkoušel pigmentování omítky a zasoutěžil si v jejím natahování. Setkání probíhalo v uvolněné atmosféře a účastnila se ho i Jihočeská televize.

  Z Budějovic zamířili účastníci akce do Třeboně. V knížecím pivovaru Regent proběhla s úspěšným olympionikem beseda, následovala autogramiáda a focení. Večer vyvrcholil noční komentovanou prohlídkou pivovaru a školou čepování piva.

  Pepa Dostál na říjnovém setkání s Cemixem oslavil své úspěchy, podělil se o nové zážitky a účastníky přesvědčil, že je nejen skvělý fachman, ale hlavně také sympaťák.

   

  Pepa Dostál poměřil síly s fachmany na neformálním setkání

   

  Pepa Dostál poměřil síly s fachmany na neformálním setkání

   

   

  Pepa Dostál poměřil síly s fachmany na neformálním setkání

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.