LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  O společnosti LB Cemix

  Požehnání nové baličce proběhlo na svátek Ludmily

  Víte, co mají společného svatá Ludmila a balící stroj na sypké stavební směsi společnosti LB Cemix v Loděnici u Berouna? Především jméno, protože naše společnost se rozhodla pokračovat v tradici pojmenovávání strojů podle počátečního písmena místa, kde jsou instalovány. A právě písmeno „L“ bylo tím impulsem k tomu, abychom se stali partnery spolku sv. Ludmily. Ten se zaměřuje na připomínání 1 100 výročí od zavraždění této významné ženy, které uplyne v příštím roce. Symbolické je i to, že požehnání naší baličce proběhlo právě na svátek Ludmily, 16. 9. 2020.

  Pokud zmíněné propojení považujete za hodně netradiční, tak jen připomeňme, že tato první česká a slovanská světice, babička sv. Václava, stála u samých počátků konstituování českého státu a formování národů budoucí střední Evropy. Ví se, že výrazně ovlivnila svou výchovou právě vnuka sv. Václava. I my v naší firmě jsme se vydali netradiční cestou a zcela jsme změnili technologii balení.

   

  PE obal

   

  Akce se konala i navzdory situaci s Covid-19, avšak bohužel v značně omezeném počtu osob.

  Nicméně pokud máte zájem zhlédnout záznam z této akce, která startuje evoluční přístup naší společnosti k technologii balení a plně recyklovatelným obalům, můžete zde.

   

  Pro další informace prosím kontaktujte: Lenka Kulhánková, manažer marketingu LB Cemix, s.r.o., tel.: 739 681 345 nebo e-mail: lenka.kulhankova@cemix.cz

   

  Požehnání baličce
  Svatá Ludmila