LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Pozvánka na veletrh Střechy a stavba v Ostravě

  Chystáte se rekonstruovat nebo stavět a potřebujete nasát tu správnou atmosféru a znalosti? Nebo jste z oboru a chcete se seznámit s aktuálními novinkami a trendy? Pokud navíc k tomu fandíte řemeslu a studentským soutěžím, nenechte si ujít stavební veletrh Střechy a stavba, který bude koncem února hostit výstaviště Černá louka v Ostravě. V rámci doprovodného programu této veletržní události proběhne 2. postupové kolo 20. ročníku soutěžní přehlídky řemesel SUSO.

  Společnost LB Cemix soutěž stavebních řemesel (SUSO) podporuje již sedmým rokem a je jejím Hlavním partnerem. Také v Ostravě se soutěžní družstva v oboru Zedník budou muset popasovat s nanášením strukturálních pastovitých omítek od značky Cemix. Přijďte mladé řemeslníky podpořit a využijte možnost navštívit významný odborný veletrh severomoravského regionu! Soutěžní disciplína Cemix začíná v pátek 26. února od 10,00 v hale A2. Modré logo naší společnosti nenajdete jen v rámci soutěžní přehlídky, ale i na veletrhu na stánku  NA2 č. 175, kde můžete konzultovat specifika své stavby s našimi obchodně-technickými poradci.  

   

  SUSO Ostrava 2016

   

  VOLNÁ VSTUPENKA >

   

   

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.