LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Přijďte do Letňan na soutěžní přehlídku řemesel!

  Rok 2016 byl vyhlášen jako Rok řemesel. Pokud řemeslu fandíte, neměli byste si nechat ujít 1. postupové kolo 20. ročníku soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO, které proběhne ve dnech 22. – 23. ledna 2016 v PVA EXPO Praha Letňany. Soutěž poběží v rámci doprovodného programu veletrhu Střechy Praha, který se návštěvníkům otevře už ve čtvrtek 21. ledna.

   

  Elektronická vstupenka pro vstup na výstavu FOR PASIV a CESTY DŘEVA, při kterých proběhne první kolo jubilejního 20. ročníku soutěže SUSO ve dnech 22. a 23. 1. 2016 v Hale 6.

   

  Společnost LB Cemix soutěž podporuje již sedmým rokem a je jejím Hlavním partnerem. Projekt SUSO je zaměřený na vzdělávání budoucích řemeslníků (SUSO  = Soutěž učňů stavebních oborů) a seznamuje studentský svět se zkušenostmi firem a renomovaných stavebních značek.  Soutěžní přehlídka úspěšně propojuje teorii s praxí a díky ní se daří ve všech regionech ČR budovat základnu pro výběr budoucích kvalifikovaných řemeslníků.

   

  A jaký úkol čeká na soutěžící s materiály od značky Cemix? Soutěžní družstva v oboru Zedník se budou muset v pátek 22. ledna popasovat s nanášením strukturálních pastovitých omítek. Přijďte mladé řemeslníky podpořit a využijte možnost navštívit výstavu Střechy Praha 2016! A pokud se do Prahy nedostanete, na stránkách www.suso.cz naleznete program a termíny dalších regionálních kol.

   

   

   

  SUSO_1

   

  SUSO_2

    

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.