LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Přijďte s námi podpořit budoucí řemeslníky na výstavě HOBBY 2014

  učni

  Ve dnech 16. a 17.5.2014 se uskuteční další regionální postupové kolo soutěže SUSO, tentokrát na výstavišti v Českých Budějovicích. 10 družstev učňů oboru zedník v pátek 16.5. od 9 hodin předvede své odborné znalosti v teoretické i praktické části soutěže a budou nanášet strukturální pastovité omítky Cemix přímo na výstavní ploše pavilonu R3.

  Program soutěžní přehlídky

  LB Cemix již 5. rokem podporuje budoucí řemeslníky a je Hlavním partnerem projektu zaměřeného na vzdělávání budoucích řemeslníků SUSO (Soutěže učňů stavebních oborů). Společně ve spolupráci s tímto projektem a odbornými školami si klade za cíl vybudovat ve všech regionech ČR základnu pro výběr budoucích kvalifikovaných řemeslníků.

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.