LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  ROZBALTE TO S NÁMI

  Realizujte fasády s novými omítkami Activcem (AC) a Duocem (DC) a získejte spoustu praktického vybavení pro vaši partu.

   

  ActivCemDuoCem

   

  Za panelák či jen malý rodinný domek s omítkami Cemix získáte vše, co pro svojí práci potřebujete. Odměníme vás již za 40 m2!

   

  MíchadloVrtačkaRokamatŘezačka polystyrenuLaserový dálkoměrŠkrabák mřížkovýVodováhaOchranná plachtaMontérkyMetlaTričkoVrták do panelu

   

  Míchadla, vrtačky, dálkoměry a spousta dalšího skvělého vybavení jsou pro vás již připraveny na novou sezónu. Nečekejte a podívejte se na celou nabídku odměn: Leták Rozbalte to s námi! (1,3 MB)

  Zúčastnit se může každá realizační firma, která za období 1. 4.–31. 5. 2018 zrealizuje fasády s novými fasádními omítkami Activcem a Duocem.

   

  Podmínky pro získání odměn:

  • Odměny se vztahují na zakázky dodané a realizované pastovitými omítkami ActivCem (AC) a DuoCem (DC) v období 1. 4.–31. 5. 2018.
  • Nárok na odměnu realizační firmě vzniká po potvrzení realizace zakázky obchodně-technických poradcem LB Cemix předložením dodacího listu, potvrzené objednávky nebo daňového dokladu ze stavebnin.
  • Odměny lze kombinovat dle celkové výměry realizované fasády a lze i sčítat metry čtvereční za jednotlivé zakázky realizované v tomto období.
  • Odměnou mohou být výlučně předměty nabídnuté ve výše uvedeném letáku. Finanční kompenzaci nelze poskytnout.
  • LB Cemix, s.r.o. si vyhrazuje právo omezit či pozměnit nabídku uvedených věcných odměn pro případ vyčerpání zásob. Odměnu nelze na LB Cemix, s.r.o. nijak vymáhat.
  • LB Cemix, s.r.o. vydává odměny prostřednictvím svých obchodně-technických poradců. Dodací lhůta je do 6 týdnů od ukončení akce Rozbalte to s námi!

  U odměn, které jsou ve formě poukázek na vypůjčení profesionálního nářadí od TONSTAV-SERVICE není vratná kauce pro vypůjčení hrazena LB Cemix.

   

  Neváhejte, kontaktujte vašeho regionálního poradce Cemix a zapojte se i Vy!

   

  Přehled cen >> Chci kalkulaci >>