LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  ROZBALTE TO S NÁMI

  Šance získat skvělé odměny až do 30.11. 2018!

   

  Také na podzim můžete od Cemixu získat skvělé odměny, když na svých zakázkách použijete dvě novinky ze sortimentu, omítky ActivCem a DuoCem. Speciální akce s názvem Rozbalte to s námi! potrvá až do 30. 11. 2018 a je určená všem řemeslníkům a firmám, kteří drží krok s dobou a inovacemi. Obě omítky charakterizují špičkové užitné vlastnosti i jednoduché zpracování. Pracovat s novinkami se prostě vyplácí.

   

  Zabodujte s dlouhovousou omítkou

  Omítka ActivCem si díky vyztužení speciálními skelnými vlákny získala přívlastek „dlouhovousá“. Vlákna významně propojují mikrostrukturu omítky uvnitř i na povrchu. Omítka tak bez potíží překonává nárazové mechanické namáhání a dlouhodobě lépe odolává běžným výkyvům teplot. Díky vláknům je fasáda chráněna proti vzniku vlasových trhlin a napomáhá překrytí případných mikroprasklin v podkladních vrstvách, např. při nedokonalém provedení stavebních detailů či výztužné vrstvy ze stěrky a tkaniny.

  Rozbalte to se samočisticí omítkou

  DuoCem je samočisticí omítka, založená na bázi unikátního Rosa efektu. V přírodě na řadě povrchů neulpívá voda, ale v kapičkách odtéká a bere s sebou nečistoty na nich uchycené. Na podobné bázi funguje i povrch omítky DuoCem. Omítka také ideálně propojuje vodoodpudivost a paropropustnost. Na straně jedné je otevřená pro vodní páry, které procházejí směrem ven z interiéru stavby přes obvodovou konstrukci. Na straně druhé je charakteristická nenasákavým povrchem, který odpuzuje vlhkost z vnějšího prostředí. Pojivo omítky DuoCem je zásadité a omítka tak přirozeně brání porůstání fasády mechy a lišejníky.

  Realizujte fasády s novými omítkami Activcem (AC) a Duocem (DC) a získejte spoustu praktického vybavení pro vaši partu.

   

  ActivCemDuoCem

   

  Za panelák či jen malý rodinný domek s omítkami Cemix získáte vše, co pro svojí práci potřebujete. Odměníme vás již za 40 m2!

   

  MíchadloVrtačkaRokamatŘezačka polystyrenuLaserový dálkoměrŠkrabák mřížkovýVodováhaOchranná plachtaMontérkyMetlaTričkoVrták do panelu

   

  Míchadla, vrtačky, dálkoměry a spousta dalšího skvělého vybavení jsou pro vás již připraveny na novou sezónu. Nečekejte a podívejte se na celou nabídku odměn: Leták Rozbalte to s námi! (1,3 MB)

  Zúčastnit se může každá realizační firma, která za období 1. 4.–30. 11. 2018 zrealizuje fasády s novými fasádními omítkami Activcem a Duocem.

   

  Podmínky pro získání odměn:

  • Odměny se vztahují na zakázky dodané a realizované pastovitými omítkami ActivCem (AC) a DuoCem (DC) v období 1. 4.–30. 11. 2018.
  • Nárok na odměnu realizační firmě vzniká po potvrzení realizace zakázky obchodně-technických poradcem LB Cemix předložením dodacího listu, potvrzené objednávky nebo daňového dokladu ze stavebnin.
  • Odměny lze kombinovat dle celkové výměry realizované fasády a lze i sčítat metry čtvereční za jednotlivé zakázky realizované v tomto období.
  • Odměnou mohou být výlučně předměty nabídnuté ve výše uvedeném letáku. Finanční kompenzaci nelze poskytnout.
  • LB Cemix, s.r.o. si vyhrazuje právo omezit či pozměnit nabídku uvedených věcných odměn pro případ vyčerpání zásob. Odměnu nelze na LB Cemix, s.r.o. nijak vymáhat.
  • LB Cemix, s.r.o. vydává odměny prostřednictvím svých obchodně-technických poradců. Dodací lhůta je do 6 týdnů od ukončení akce Rozbalte to s námi!

  U odměn, které jsou ve formě poukázek na vypůjčení profesionálního nářadí od TONSTAV-SERVICE není vratná kauce pro vypůjčení hrazena LB Cemix.

   

  Neváhejte, kontaktujte vašeho regionálního poradce Cemix a zapojte se i Vy!

   

  Přehled cen >> Chci kalkulaci >>