LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Slavíme 30 let!

  Značkou CEMIX představujeme v České republice jednoznačně TOP produkty v oblasti stavebních hmot a certifikovaných zateplovacích systémů. Dlouhodobě se věnujeme výzkumu i vývoji a držíme krok s nejnovějšími trendy.

   

  Slavíme 30 let!

   

  Historie naší značky Cemix sahá do roku 1992, nicméně kvalita výrobků staví na tradici prvního výrobního závodu, založeného v roce 1891 v Čebíně. Od roku 1998 je pak společnost LB Cemix, s.r.o. tak, jak ji známe dnes, součástí rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger – jednoho z předních evropských výrobců suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů, keramických materiálů a surovin. K významnému posílení značky na trhu stavebních materiálů došlo v roce 2002 spojením se společností Calofrig, a.s.

  Jdeme vstříc našim zákazníkům

  V Cemixu myslíme především na široké portfolio našich zákazníků, pro které jsme vyvinuli například originální webovou aplikaci pro informační cenovou kalkulaci stavebního řešení pod názvem Cemix Kalkulátor. Aplikace umožňuje v několika málo krocích zvolit způsob řešení a uživatel se hned dozví, které materiály bude ke stavbě potřebovat, v jakém množství a za jakou cenu. Color plan je aplikace určená pro návrhy fasád. Vývoj tohoto nástroje úzce souvisel s novým unikátním vzorníkem mozaikových omítek. Zákazník si zde v pár krocích sám může vyzkoušet, jak bude vypadat fasáda jeho vysněného domu.

  Celorepublikový unikát – balení do plastu!

  Naším významným a inovativním krokem bylo pořízení čtyř nových balicích linek na balení suchých stavebních směsí do polyetylenových obalů. Tyto obaly jsou plně recyklovatelné, prodlužují expiraci až na dvojnásobek a mohou být skladované venku i na dešti.

  Moderní Cemix

  S novými pytli úzce souvisel i rebranding všech produktů. Tím jsme dosáhli mezinárodního sjednocení vzhledu a usnadnili rozpoznatelnost značky. V uplynulých dvou letech jsme tak prošli komplexní změnou produktového portfolia, názvů a balení sortimentu. Výsledkem tohoto vývoje je moderní firma, která jde neustále dopředu.

   

  Slavíme 30 let!