LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  O společnosti LB Cemix

  Společnost LB Cemix oslavila 25 let na trhu

  25 let na trhu oslavila v letošním roce společnost LB Cemix. Se silným zázemím čtyř výrobních závodů se řadí mezi přední české výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů.

  Společnost se těší výborné pověsti mezi opravdovými fachmany, ale i koncovými zákazníky. Její výrobky jsou pověstné vysokou kvalitou, inovativním řešením, ale také výbornou zpracovatelností. Cemix se chlubí velmi širokým sortimentem, který má řešení pro každý detail stavby. Od roku 1998 jsou výrobní závody značky Cemix součástí rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů stavebních materiálů v Evropě. 

  Cemix oslavil  letos své výročí hned dvakrát. První oslava se zaměstnanci proběhla ve westernovém městečku Šiklův Mlýn. Se zákazníky si pak  Cemix přiťukl na vlnách Vltavy při plavbě parníkem Cecílie. Oslava se nesla v duhově krásném duchu, podle motivu nového vzorníku barev Duhově krásný, a všem zúčastněním přichystala nevšední zážitek. Věříme, že plavba za dalším kulatým výročím bude stejně úspěšná jako předchozí a Cemixu přiláká další ze spokojených zákazníků a obchodních partnerů.  

   

  Společnost LB Cemix oslavila 25 let na trhu