LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Společnost LB Cemix zve Fachmany k účasti na vzdělávacích seminářích

  Společnost LB Cemix zahájí na počátku února tohoto roku pátý ročník bezplatných vzdělávacích seminářů pro odbornou veřejnost - Fachmanskou školu. Semináře navazují na předchozí ročníky, které se konaly pod názvem Cemix škola. Ke změně názvu vedl pořadatele projekt Fachmanklubu, který byl spuštěn minulý rok. Semináře se budou konat od února do konce dubna letošního roku po celé České republice.

  Cílem projektu je poskytnout široké spektrum informací, sdílet zkušenosti z praxe, a pomoci tak co nejlépe využívat vlastností materiálů Cemix ke zvýšení výsledné kvality stavebního díla. Každý účastník vzdělávacího programu obdrží certifikát o absolvovaném proškolení.

  Termíny, místa konání a jednotlivá témata jsou již nyní dostupná na webových stránkách Fachmankubu nebo ZDE, kde naleznete i kontakty na garanty školení v jednotlivých regionech. 

   

  Fachmanská škola

   

  Členství ve Fachman klubu přináší celou řadu výhod: servis, školení či odborné poradenství, obratové bonusy v materiálu, možnost zapůjčení strojního zařízení, zasílání zkušebních vzorků nebo například zviditelnění firmy pomocí reklamních ploch a polepů. Webové stránky Fachman klubu slouží obchodním partnerům i jako užitečný zdroj informací. Členem samotného Fachman klubu se může stát každý profesionál z oboru, který vyplní jednoduchý online formulář na stránkách www.fachmanklub.cz.

  Společnost LB Cemix, s.r.o. patří mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů.  Je jedním z prvních výrobců suchých omítkových a maltových směsí v České republice a na českém stavebním trhu působí již 24 let. Svou produkci nabízí pod tradiční a dlouhodobě zavedenou značkou Cemix, známou v rámci celého středoevropského trhu.