LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Startuje 8. ročník Školy mistrů

  Společnost LB Cemix pořádá již osmý ročník oblíbené Školy mistrů. Série bezplatných seminářů startuje 11. února a potrvá až do konce března. Obchodní partneři, realizační společnosti a zájemci z řad odborné stavební veřejnosti se již mohou přihlásit na školení prostřednictvím online formuláře na webu www.cemix.cz.

  I pro letošní rok si Cemix nachystal atraktivní program. Firmy, které se specializují na provádění fasád, ocení školení k navrhování a provádění ETICS Cemixtherm a k balkonovým systémům. Další blok seminářů je zaměřen na sanační omítky Cemix, sádrové a vápenocementové omítky nebo podlahové systémy. Účastníci školení se ale také mohou seznámit s kreativními technikami nanášení omítek Cemix MAGIC DECOR, které reprezentují moderní trend v současné architektuře i designu.

  Každý účastník vzdělávacího programu obdrží Osvědčení o absolvovaném proškolení a dárek. Jako každý rok je o školení velký zájem, neváhejte se registrovat. Přihlášky jsou k dispozici na: Škola mistrů nebo u Vašeho obchodně-technického poradce.

  Startuje
8. ročník Školy mistrů